Wycieczka w programie wakacji:„Wietnam 2023”

Program wakacji:

Dzień 1 Hanoi
Przylot do Hanoi. Transfer do hotelu w centrum, na starówce tysiąc-letniego miasta, stolicy Wietnamu. Zakwaterowanie w hotelu 4* i relaks. Wieczorem polecamy spacerek po starówce – udzielimy porad i przekażemy aktualną mapę na spacer. Przypominamy, że maja tu świetną kawę a podczas spaceru po starówce napotkacie wiele ciekawych miejsc i nastrojowych knajpek.

Dzień 2 Hanoi (B)
Odkrywanie sekretów starego miasta Hanoi. Wycieczka ruskimi motorami Mińsk z kierowcami-przewodnikami; wzdłuż Rzeki Czerwonej , wzdłuż torów kolejowych, wokół mauzoleum Ho Chi Mina i po uliczkach starego miasta. Degustacja ulicznych smakołyków po drodze. Nocleg w Hanoi

Dzień 3 Ha Long i Łan Ha (B, L, D)
Całodzienna luksusowa wycieczka do zatok Ha Long i Lan Ha. http://jadesails.com/itinerary.htm Nocleg w Hanoi.

Dzień 4 Hanoi – Dong Hoi (B)
przejazd na lotnisko (1 godz), przelot do Dong Hoi (1 godz), transfer (1 godz) i zakwaterowanie w hotelu w Phong Nha, kilka luksusowych domków campingowych, przy rzece, na granicy Parku Narodowego Phong Nha na liście światowego dziedzictwa UNESCO.

Dzień 5 Phong Nha (B)
Wycieczka do jaskini Paradise, rywalizującej o miano najpiękniejszej jaskini na świecie.
Nocleg w Phong Nha.

Dzień 6 Phong Nha (B)
Wycieczka łódką po jaskini Phong Nha. Nocleg w Phong Nha

Dzień 7 Phong Nha – Hue (B)
Przejazd do Hue (4 godz), po drodze przystanek w Strefie Zdemilitaryzowanej. Można wejść do do słynnych wietnamskich tuneli. Zakwaterowanie w hotelu przy Night Walking Street.
Nocleg w Hue.

Dzień 8 Hue – Hoi An (B)
Zwiedzanie mauzoleów cesarzy. Przejazd do Hoi An (7-8 godz), po drodze: zatoka i znakomite ostrygi z grilla oraz przystanek w Górach Marmurowych. Hoi An to jedno z najpiękniejszych miast świata, wpisane do UNESCO i przed Wami niezapomniane chwile w historycznym miejscu oraz plaże bez tłumów! Po zakwaterowaniu polecamy spacerek i zapoznanie ze starówką. Noclegi w Hoi An.

Dzień 9-10 Hoi An (B)
Dni wolne w Hoi An – indywidualne zwiedzanie starówki, zakupy pamiątek i u krawców. Rowerami lub hotelowym busikiem na cichą prywatną plażę (6 km po trasach przez pola ryżowe). Relaks w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie gdzie ludzie są zawsze uśmiechnięci. W wybranym dniu wycieczka do starożytnych ruin Mai Son na liście UNESCO oraz do wioski jedwabiu. Noclegi w Hoi An.

Dzień 11 Hoi An – Danang -Phu Quoc (B)
Krótki przejazd do na lotnisko i przelot do wyspę Phu Quoc. Szybki transfer do hotelu przy Long Beach.
Pobyt wypoczynkowy na wyspie Phu Quoc.

Dzień 14 Sajgon (B)
Krótki przejazd do na lotnisko i przelot do Sajgonu. Szybki transfer do hotelu.

Dzień 15 Sajgon (B)
Wycieczka skuterami z kierowcami-przewodnikami po centrum Sajgonu, największego miasta Wietnamu; Katedra, Poczta Główna, kolonialne bulwary. Po południu czas wolny na odwiedziny targowiska i zakupy np. czekoladowej lub orzechowej kawy. Przejazd na lotnisko.

Cena programu obejmuje następujące świadczenia: zakwaterowanie w hotelach ze śniadaniami, wymienione prywatne wycieczki i transfery , przeloty Hanoi-Dong Hoi, Danang-Phu Quoc i Phu Quoc – Saigon , opłaty lotniskowe, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i Parków Narodowych, miejscowi przewodnicy podczas wycieczek – j.angielski, polski kierownik i organizator wycieczki 24/7.

Koszty ponoszone indywidualnie: przelot do Hanoi i powrotny z Sajgonu, posiłki nie ujęte w programie , wydatki własne (mini barek, telefony, pranie, etc.