+66 807177001 pptravel@yahoo.com

Peter Pan Travel Azjaspecjalizuje się w organizowaniu indywidualnych podróży i wycieczek w Azji.

Jesteśmy dumni z naszego długotrwałego doświadczenia i wyjątkowej jakości usług, które oferujemy. Nasi klienci cenią nas za profesjonalizm, pasję oraz pełne zrozumienie ich potrzeb.

PETER PAN TRAVEL ASIA posiada własne biura w Siem Reap w Kambodży oraz na wyspie Samui w Tajlandii. Co nas wyróżnia? Nasz projekt wycieczki oparty jest na trzydziestoletnim doświadczeniu, znajomości terenu, bezpośrednim kontakcie z naszymi gośćmi, lokalnej wiedzy i sprawdzonych hotelach oraz restauracjach.

Wszystkie trasy wycieczek i programy wakacji są autorskie. Oferujemy indywidualne planowanie “szyte na miarę” i organizację wycieczek bez pośredników. i zarezerwować swoją wymarzoną podróż.

Zarząd i planowanie podróży
Dariusz Piotr Palczewski (Peter) – Dyrektor

Urodzony w Polsce, ukończył Politechnikę Łódzką jako Inżynier Automatyk. Zamieszkał na stałe w Tajlandii w 1987 roku. Poza językiem polskim, mówi po angielsku, rosyjsku, tajsku i laotańsku. Zarządzał firmami typu export-import w Bangkoku oraz biurami podróży w Bangkoku, Pattaya, Krabi oraz na wyspie Samui. Dyrektor PETER PAN TRAVEL ASIA od 2011 roku. Aktualnie mieszka i zarządza nowym biurem w Siem Reap w Kambodży.

Lokalni Eksperci w Kambodży
Lekh Puy – Kierownik Grupy Przewodników

Nasi doświadczeni przewodnicy posiadają ogromną wiedzę o historii, znają miejscowe sekrety i mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wycieczek.

Spersonalizowane podejście: Uważamy, że podróż powinna być dostosowana do Twoich preferencji i oczekiwań. Dlatego oferujemy możliwość dostosowania naszych wycieczek do Twoich indywidualnych potrzeb.

Doskonała jakość usług: Nasza firma ma doskonałą reputację wśród klientów, którzy korzystali z naszych usług. Jesteśmy dumni z pozytywnych opinii, które otrzymujemy i zawsze dążymy do zapewnienia najlepszego możliwego doświadczenia.

Rybacy - Wietnam